„Servo Per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń).
Header

Oferty Wyjazdów

 

======Oferta Wyjazdu w 2022 roku======

 
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa Oferta wyjazdu
Egipt
Stella Di Mare Gardens Resort & Spa
Termin:
26.05.2022r – 05.06.2022r
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Warunki uczestnictwa

Hotel należący do grupy hotelowej „Stella Di Mare”, położony na zadbanym zielonym terenie w rejonie Zatoki Makadi, w drugiej linii zabudowy tuż za swoim siostrzanym hotelem Stella Di Mare Beach Resort & Spa. Doskonałe położenie zapewnia łatwy dostęp do Hurghady (z hotelu kursuje dwa razy dziennie płatny shuttle bus) z jej licznymi atrakcjami oraz do raf koralowych Zatoki Makadi i pobliskiego Parku Narodowego obejmującego Wyspę Giftun. Port lotniczy w Hurghadzie znajduje się w odległości ok. 33 km na północ od hotelu.

Hotel położony jest w drugiej linii brzegowej, a dostęp do pięknej, piaszczysto-żwirkowej plaży z rafą koralową oddaloną ok. 400 m od brzegu (pomost z zejściem do morza) oddziela jedynie teren siostrzanego hotelu Stella Di Mare Beach Resort & Spa – w zależności od lokalizacji pokoju plaża znajduje się w zasięgu do 950 m. Z hotelu kursuje kilka razy dziennie bezpłatny busik do plaży. Leżaki, parasole i ręczniki na plaży dostępne bezpłatnie. Na plaży znajduje się bar serwujący wybrane napoje, obiad (12:30 – 14:00) oraz przekąski w godz. 15:30-17:00 (w cenie).

Hotel Neum Oferta wyjazdu
Bośnia Hercegowina
Termin:
14.07.2022r – 25.07.2022r

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Warunki uczestnictwa

Neum ( BiH) – to znana turystyczna miejscowość. Doskonałe położenie Neum ( Dubrownik 65 km; Medjugorie 60 km, Mostar 75 km ; Split 140 km) daje wspaniałe możliwości jednodniowych wypadów.
Grand Hotel Neum **** obiekt z wieloletnią tradycją, odnowiony i zmodernizowany w 2014, posiada 380 luksusowych 2, 3 i 4 osobowych pokoi. Oddalony o 80 metrów od morza do którego gości zwożą hotelowa windy.
Plaża własna, żwirkowo-betonowa. Na plaży leżaki ( płatne ), bar, restauracja-sezon.
Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, lodówka, TV SAT, telefon, sejf , WiFi. W łazience ; prysznic lub wanna, suszarka do włosów, kosmetyki. Wszystkie pokoje posiadają balkon i widok na morze. Pokoje 2 + 1 ; łóżko małżeńskie + rozkładana sofa. Do dyspozycji gości: basen z morską wodą; leżaki bezpłatne w ograniczonej ilości, basen dla dzieci, basen na dachu – płatny, wellness & spa centrum-płatne, parking, siłownia, sauna przy basenie.

.

 

Duże ilości nadchodzących propozycji oraz ofert wyjazdów, wczasów skłoniła Nas do zebrania ich w jednym miejscu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.