„Servo Per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń).
Header

Oferty Wyjazdów

 

======Oferta Wyjazdu w 2022 roku======

Swierardow_zdroj_KlinikaMlodosci Wypoczynek w
Świeradowie
Termin:
18.09.2022r – 25.09.2022r.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Lista zabiegów

UWAGA!!!
Ilość Miejsc Ograniczona
do 50 osób

Klinika Młodości Medical SPA & Centrum Rehabilitacji Czerniawa Zdrój rozlokowane są na słonecznym zboczu Gór Izerskich u podnóża Czerniawskiej Kopy, otoczona parkiem ze ścieżką zdrowia i wonnym, świerkowym lasem licznie zamieszkałym przez świergoczące ptactwo i zwierzęta leśne. To znakomite położenie zapewnia gościom ciszę, bezpośredni kontakt z naturą, oderwanie się od codziennego szybkiego życia – wymarzony wypoczynek. A jednocześnie do największych turystycznych atrakcji w okolicy niedaleko. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

 

HotelOLympyc Andrzejki z IPA Jastrzębie
Ustroń
Termin:
25.11.2022r – 27.11.2022r.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Wszystkich chętnych serdecznie
zapraszamy

Hotel Olympic położony jest w malowniczej okolicy nieopodal Wisły. Oferuje on jasne pokoje z bezpłatnym WiFi. W pokojach znajduje się także telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Pasmo górskie Beskidu Śląskiego oferuje doskonałe warunki do aktywnego wypoczynku przez cały rok. Wszystkie pokoje obejmują łazienkę i są wyposażone w klimatyzację oraz minibar. Wnętrza hotelu urządzono w nowoczesnym stylu i w jasnych barwach. Hotelowa restauracja zaprasza na śniadania, a w ciągu dnia również na potrawy do wyboru z karty. W barze w holu hotelu znajduje się telewizor plazmowy, a pub Kuźnia jest doskonałym miejscem na drinka i partię kręgli.
.

======Oferta Wyjazdu w 2023 roku======

Club MMV Les Clarines - Les Deux Alpes Les 2 Alpens
Francja
Termin:
13.01.2023r – 21.01.2023r.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Wszystkich chętnych serdecznie
zapraszamy

Położony w sercu departamentu Isère w regionie Owernia-Rodan-Alpy ośrodek Les 2 Alpes zajmuje 800-hektarów terenów narciarskich i oferuje 220 kilometrów oznaczonych tras. Znajduje się tu 89 tras zjazdowych i 47 wyciągów narciarskich. Dzięki lodowcowi sięgającemu na wysokość do 3.600 metrów, teren zapewnia narciarzom gwarancję śniegu.  Gdyby jednak śniegu miałoby brakować, teren może być sztucznie naśnieżany za pomocą baterii 220 armatek śnieżnych. Ośrodek narciarski Les 2 Alpes jest połączony z La Grave/La Meije słynną trasą Les Vallons. Les Deux Alpes powstało jako drugim po Chamonix ośrodek sportów zimowych we Francji i rozwijało się głównie w latach 50-tych. Miejscowość znajduje się na wysokości 1650 m n.p.m., jej położenie na wysokim płaskowyżu czyni ją bardzo wyjątkową. Dwukilometrowa aleja sklepów, barów i restauracji przecina ośrodek, zapewniając wiele możliwości spędzania czasu po nartach.

Niemcy2 Majówka z IPA Jastrzębie
w Królewskiej Saksonii
Termin:
29.04.2023r – 02.05.2023r.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Wszystkich chętnych serdecznie
zapraszamy

Miśnia ze słynną porcelaną – Moritzburg – pałac „na wodzie” – Tajemniczy zamek w Stolpen – Szwajcaria Saksońska – Twierdza Königstein – Starówka w Dreźnie – Pillnitz – dzielnica Drezna – Rejs Doliną Łaby – Budziszyn – miasto wież – siostrzane miasta: Goerlitz i Zgorzelec. O tych wszystkich czekających Nas atrakcjach dowiecie się z nadesłanej oferty. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z jej treścią.

.

Duże ilości nadchodzących propozycji oraz ofert wyjazdów, wczasów skłoniła Nas do zebrania ich w jednym miejscu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.