„Servo Per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń).
Header

Oferty Wyjazdów

 

======Oferta Wyjazdu w 2024 roku======

.

Rezydencja w Les Menuires
IPA Jastrzębie-Zdrój
zaprasza na narty

Termin:
12.01.2024r – 20.01.2024r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Wszystkich chętnych serdecznie
zapraszamy

https://static.lesmenuires.com/files

Rezydencja w Les Menuires

Dokumentacja:
1. Ogólne Warunki Uczestnictwa
2. Regulamin Serwisu Snowevents
3. Ubezpieczenie Podróży Zagranicznych

Les Menuires położone jest w malowniczej dolinie Belleville na wysokości 1850 m n.p.m. i wchodzi w skład słynnego kompleksu Trzech Dolin. Les Trois Vallées to resort, którego nie trzeba przedstawiać – 600 km tras połączonych siecią prawie 190 wyciągów, zdolnych przetransportować 260 tysięcy narciarzy i snowboardzistów w ciągu godziny. Imponujące, prawda? Skupmy się jednak na Les Menuires, bo i ten skiresort ma mnóstwo do zaoferowania!

Les Menuires tworzą trzy tereny narciarskie. Pierwszy z nich to niezwykle zróżnicowany pod względem stoków i otwierający drogę do Val Thorens – Le Mont de La Chambre (2 850 m n.p.m.). To właśnie tu najlepiej doskonalić swoje umiejętności. Drugi – La Pointe de la Masse, gdzie zdecydowanie lepiej odnajdą się zaawansowani narciarze i snowboardziści oraz amatorzy jazdy poza trasami. I trzeci, dostępny z miejscowości St. Martin de Bellaville – Tougnete, w którym królują łagodne niebieskie trasy i nieco bardziej strome czerwone.

czernogora-wybrzeze-1000x580
Bałkany w Pigułce

Termin:
14.08.2024r – 26.08.2024r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Wszystkich chętnych serdecznie
zapraszamy

https://www.facebook.com/maciejmollevel

 SERBIA, CZARNOGÓRA,BOŚNIA I HERCEGOWINA
(Belgrad, Stary Bar, Jezioro Szkoderskie, Sarajewo)

Pierwszy Dzień Pobytu:
Przyjazd do Belgradu w godzinach porannych, przejazd do jednej z największych cerkwi prawosławnych na świecie, cerkwi Św. Sawy, która może pomieścić nawet do 10.000 wiernych. Zbudowana w miejscu gdzie w XVI wieku Sinan Pasza spalił relikwie św. Sawy, który był i ciągle jest najbardziej szanowanym serbskim świętym, następnie Kalemegdan czyli twierdza, która położona jest przy ujściu Sawy do Dunaju. Przy Pomniku Zwycięstwa (nagi mężczyzna z mieczem i orłem) rozpościera się przepiękny widok na obie rzeki. Znajduje się tam również rozległy park będący idealnym miejscem na odpoczynek. Najważniejsze zabytki tego miasta, skupione są wokół głównego deptaku przy ulicy Kneza Mihaila, gdzie w czasie wolnym warto napić się dobrej kawy lub skosztować serbskich przysmaków, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

Maszt Rowy
Oktoberfest nad Bałtykiem
Rowy

Termin:
27.09.2024r – 05.10.2024r.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Wszystkich chętnych serdecznie
zapraszamy

VILLA MASZT EKSKLUZYWNY WYJAZD WYPOCZYNKOWO-TURYSTYCZNY
Z „ OKTOBERFESTEM I ŚWIĘTEM GOLONKI”

VILLA MASZT : Mały, elegancki, butikowy ośrodek położony przy głównym centrum Rowów w bliskiej odległości od plaży i promenady. Komfortowe pokoje, patio na dachu budynku, piękne wnętrza oraz doskonała i ciekawa kuchnia zapewnią świetny wypoczynek. W każdym pokoju do dyspozycji gości jest mini-lodówka, wi-fi, podstawowe naczynia oraz leżaki i parawany.

Ville Maszt Rowy

.

Duże ilości nadchodzących propozycji oraz ofert wyjazdów, wczasów skłoniła Nas do zebrania ich w jednym miejscu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.