„Servo Per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń).
Header

Oferty Wyjazdów

======Oferty Wyjazdu w 2021 roku======

Wyjazd_Odwolany Oferta wyjazdu-Montgenevre
Termin: BRAK NOWEGO TERMINU
Gdy pojawi się nowa oferta powiadomimy
Warunki uczestnictwa: BRAK DANYCH

 

Montgenevre to mała miejscowość (zaledwie 486 stałych mieszkańców!), która pomimo niewielkich rozmiarów – a może nawet dzięki nim – wprawia w zauroczenie każdego turystę. Obecność kilkunastu restauracji zapewnia, że każdy może znaleźć ulubione potrawy lub tradycyjne, miejscowe przysmaki. W nocy turystów zaprasza kilka pubów i jeden bar. Sporty zimowe – informacje: Montgenevre oferuje narciarzom około 100 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Dla miłośników narciarstwa biegowego przygotowano niecałe 80 km tras biegowych. Jednak największym atutem ośrodka jest jego połączenie z włoskim Via Lattea, co daje dostęp do kolejnych 320 km tras! Dzięki temu nawet najwięksi eksperci zimowego szusowania będą mogli codziennie zwiedzać nowe trasy.

 

 

Dubrownik

Oferta Wyjazdu Chorwacja
Termin: ODWOŁANO
Gdy pojawi się nowa oferta powiadomimy
Warunki uczestnictwa: BRAK DANYCH

Chorwacja: rozpościera się od końca wschodnich krańców Alp, aż po wybrzeże Morza Adriatyckiego, tworząc bajeczny krajobraz olbrzymich gór, tajemniczych wysp, ukrytych zatok z ciepłym czystym morzem i zabytkowymi pięknymi miasteczkami. Niepowtarzalny klimat sprawia iż jest to idealne miejsce do wypoczynku i czyni z Chorwacji jeden z najpiękniejszych turystycznie krajów Europy.

 

Cypr_Famagusta

Oferta Wyjazdu Cypr

Termin 22.09.2021r – 29.09.2021r

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Warunki uczestnictwa

Nowoczesny, mieszczący się na zadbanym terenie kompleks hotelowy, położony jest w północnej części Famagusty, ok.10 km od jej centrum, w którym dostępnych jest wiele restauracji, sklepów i barów. Międzynarodowe lotnisko w Ercan oddalone jest o ok. 50 km. Obiekt usytuowany tuż przy prywatnej, dość wąskiej, piaszczystej plaży. Leżaki, parasole oraz ręczniki kąpielowe na plaży – bezpłatne.
Do dyspozycji gości: Recepcja 24 – godz., punkt wymiany walut, kasyno, mini market, sklep z biżuterią, windy, usługi concierge. Goście mogą korzystać z restauracji głównej oraz 3 barów: lobby baru, baru przy basenie, na plaży i przy Aquaparku. Hotel posiada dwa baseny zewnętrzne, basen wewnętrzny oraz brodzik dla najmłodszych gości otoczony rozległym tarasem słonecznym. Leżaki, parasole oraz ręczniki kąpielowe przy basenach – bezpłatne. Na terenie hotelu dostępny jest Aquapark (kilka dużych zjeżdżalni).

 

Dodatkowa treści video dotycząca ofert:

Duże ilości nadchodzących propozycji oraz ofert wyjazdów, wczasów skłoniła Nas do zebrania ich w jednym miejscu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.