„Servo Per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń).
Header

Oferty Wyjazdów

======Oferty Wyjazdu w 2021 roku======

murzasichle-dom-wczasowy-giewont Biesiada Góralska w Murzasichle
Termin: 09.12.2021r – 12.12.2021r
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Warunki uczestnictwa

 

Wszystkich członków IPA Jastrzębie-Zdrój zapraszamy serdecznie na wycieczkę do Murzasichle. Do Ośrodka wypoczynkowego „Giewont”, położonego w malowniczej miejscowości Murzasichle, której historia sięga aż 1630 roku, to nie tylko miejsce, w którym można zakosztować wspaniałej atmosfery polskich gór, ale również odpocząć i zrelaksować się w absolutnej ciszy i spokoju. Oferujemy atrakcyjne cenowo noclegi w okolicach Zakopanego, a dzięki doskonałej lokalizacji – miejscowość położona jest u podnóża Tatr, z bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego – możemy Państwu zaoferować bezproblemowe  połączenia komunikacyjne wiodące zarówno do samego Zakopanego (8km), jak i na górskie szlaki (najbliższy 2,5km). Z Murzasichle wiedzie również bezpośrednia droga do term w Bukowinie Tatrzańskiej (9km) oraz na Słowację (przejście graniczne na Łysej Polanie) oraz do Morskiego Oka – parking Plenica Białczańska 16.5 km. Sama miejscowość oferuje zimą dostęp do wyciągów narciarskich, dokąd z naszego ośrodka jest zaledwie 500 metrów! (info pochodzi ze strony Domu Wczasowego Giewont – zapraszamy do odwiedzenia strony).

======Oferta Wyjazdu w 2022 roku======

MONTEGENEVRE Oferta wyjazdu-Montgenevre
Termin: 14.01.2022r – 23.01.2022r
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
Warunki uczestnictwa

 

Montgenevre to mała miejscowość (zaledwie 486 stałych mieszkańców!), która pomimo niewielkich rozmiarów – a może nawet dzięki nim – wprawia w zauroczenie każdego turystę. Obecność kilkunastu restauracji zapewnia, że każdy może znaleźć ulubione potrawy lub tradycyjne, miejscowe przysmaki. W nocy turystów zaprasza kilka pubów i jeden bar. Sporty zimowe – informacje: Montgenevre oferuje narciarzom około 100 km tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Dla miłośników narciarstwa biegowego przygotowano niecałe 80 km tras biegowych. Jednak największym atutem ośrodka jest jego połączenie z włoskim Via Lattea, co daje dostęp do kolejnych 320 km tras! Dzięki temu nawet najwięksi eksperci zimowego szusowania będą mogli codziennie zwiedzać nowe trasy.

 

 ======Oferty Wyjazdu w 2021 roku======

 

Duże ilości nadchodzących propozycji oraz ofert wyjazdów, wczasów skłoniła Nas do zebrania ich w jednym miejscu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury.