„Servo Per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń).
Header

Isola 2000

Luty 13th, 2018 | Posted by Admin in Aktualności | IPA J-bie

00m

.

Pozdrowienia ze słonecznej Francji!

 O tak, słońca w górach Nam nie brakowało! Piękne, wysoko osadzone, górskie miasteczko Isola 2000 było kolejnym miejscem na mapie, w którym zatrzymał się Region IPA Jastrzębie. Licząca czterdzieści jeden osób grupa przez prawie tydzień mogła oddać się zimowemu szaleństwu! Codziennie perfekcyjnie przygotowane trasy tylko kusiły by wziąć narty lub deskę pod pachę i pośmigać na francuskich stokach.

Nie mogło zabraknąć małej przerwy w czasie jazdy, by odpocząć, popodziwiać cudowne widoki i zatrzymać na twarzy trochę słońca. Po tak miło i aktywnie spędzonym dniu, chętni mogli skorzystać z atrakcji jaką oferował hotel, a mianowicie sauny lub jacuzzi. Po nartach był to idealny relaks. Wyjazd nie odbyłby się bez kilku niespodzianek! Na początku podróży był to ciepły żurek, który idealnie postawił Nas na nogi. Następnie były to czapki w barwach francuskiej flagi i małe upominki. Kolejną niespodzianką był wyjazd do Nicei, kiedy to akurat pogoda nie miała zamiaru rozpieszczać narciarzy swoją temperaturą i opadami śniegu. My w tym czasie mogliśmy spacerować po Promenadzie Anglików, zwiedzać okoliczne uliczki i place, wypić pyszną kawę spoglądając na wybrzeże i przelatujące co pewien czas nad plażą samoloty. Nadmorskie widoki były idealnym kontrastem do zaśnieżonych gór. Wycieczka była dobrym uzupełnieniem całego wyjazdu, ale również złapaniem dodatkowej energii na następny dzień jazdy na stoku.

Cały wyjazd upłynął w doborowym towarzystwie, przy pięknej i rozpieszczającej Nas pogodzie oraz wspaniałym górskim klimacie. Z najlepszymi wspomnieniami czekamy na kolejny, zimowy wyjazd!

autor: Karolina SIERSZULSKA

 Foto relacja na na naszym profilu FB
Film Francja 2018 ISOLA 2000 Youtube

Komentowanie zamknięte.