„Servo Per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń).
Header

Spotkanie w „Przystani na Kępce”

Listopad 29th, 2017 | Posted by Admin in Aktualności | IPA J-bie

004Czas szybko płynie, koniec roku zbliża się nieubłaganie….

Była więc dobra okazja, aby członkowie (z udziałem sympatyków) IPA Jastrzębie spotkali się w swoim gronie, żeby omówić kilka spraw z mijającego roku, powspominać nieco, no i oczywiście spróbować ułożyć jakieś plany na rok następny. Spotkaliśmy się w sympatycznym miejscu w pobliżu granicy, naszym wybranym obiektem była tym razem „Przystań na Kępce”.

Grono nie było może zbyt liczne, co jednak nie umniejszało wagi spotkania, a tym bardziej nie przeszkadzało w ożywionej dyskusji. W 2017 roku trochę „się działo”, więc było o czym pogadać, a i propozycje na kolejne miesiące wywoływały czasem burzę na sali. Każdy chciał coś zaproponować, dopowiedzieć czy zasugerować, aby wszyscy byli usatysfakcjonowani i zadowoleni. No, w końcu to nasza wspólna sprawa.

Co nam się udało tego popołudnia wypracować? Ano, to już czas pokaże….

Na pewno jednak warto było się spotkać i porozmawiać, chociażby dla jednej bardzo ważnej sprawy – żeby w jakikolwiek sposób wspomóc kolegów i znajomych „mundurowych” w nierównej i bardzo niesprawiedliwej walce z zapisami ustawy. Wiadomo jakiej ustawy….

Czasem od humoru i zabawy ważniejsze są właśnie te trudne rzeczy, o których również, a może przede wszystkim, trzeba głośno mówić! Trzeba mówić i trzeba walczyć – bo dzisiaj „ktoś tam”, a jutro my…  Dlatego ten temat nie został u nas zapomniany, solidaryzujemy się ze wszystkimi  pokrzywdzonymi!

A korzystając z okazji, życzymy wszystkim Członkom i Sympatykom IPA w całej Polsce oraz ich rodzinom, aby ten nadchodzący rok przyniósł im jak najwięcej radości, satysfakcji, uśmiechu i wszelkiej pomyślności.

Zarząd , Członkowie i Sympatycy IPA Jastrzębie

Tekst i fotki – JDI

Komentowanie zamknięte.