„Servo Per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń).
Header

1 % dla Marcina i Łukasza

Styczeń 29th, 2014 | Posted by admin in Aktualności | IPA J-bie
Marcin i Łukasz to bliźniacy, w wieku trzech lat został u nich zdiagnozowany autyzm dziecięcy.
W Polsce nie ma żadnej instytucji medycznej zajmującej się kompleksowym leczeniem medycznym dzieci z autyzmem.  Część dzieci z autyzmem nie mówi, lub komunikuje się w nietypowy sposób, dlatego nie są w stanie przekazać informacji o swoich dolegliwościach. Częste zaburzenia sensoryczne sprawiają że dzieci te nie odczuwają bólu lub odczuwają go inaczej.

1ProcentDrodzy koledzy, znajomi i bliscy !!!
Bardzo prosimy o przekazanie Marcinowi i Łukaszowi Klimek 1 % z podatku. Jednocześnie bardzo dziękujemy za przekazany w poprzednim roku 1 % podatku, dzięki Waszym Wielkim Sercom nasze dzieci nadal mogą korzystać ze specjalistycznej opieki niemieckiej lekarz oraz korzystać z rehabilitacji która jest dla nich niezbędna, dzięki Wam widać u naszych dzieci postępy. Jeżeli możecie to przekażcie ten Apel swoim bliskim, znajomym i osobom którzy chcieliby przekazać naszym dzieciom 1% podatku na ich leczenie.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Państwu za wsparcie w poprzednim roku oraz tym którzy zdecydują się na przekazanie swojego 1% podatku w tym roku na leczenie naszych dzieci.

Apel o Pomoc

Apel o Pomoc dla Marcina i Łukasza

Kilka informacji przesłanych przez rodziców wersja pdf:

Zobacz jakie to proste – wypełnić PIT …

Komentowanie zamknięte.