„Servo Per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń).
Header

ASWC

ASWCW chwili obecnej IPA Fight Club (IFC) wraz z KJ Koka zaangażował się w prowadzenie kolejnego projektu pod roboczą nazwą “Aktywne Spędzanie Wolnego Czasu” (ASWC). Z uwagi na duże zainteresowanie oraz odmienną tematykę poruszaną na zajęciach utworzono dwie grupy tematyczne (rekreacja ruchowa oraz samoobrona). Jesteśmy i działamy w Jastrzębiu-Zdroju na terenie obiektu MOSIR Jastrzębie-Zdrój przy ul. Harcerskiej 14B od 2007r.

Tematyka zajęć grupy ASWC obejmuje rekreację ruchową z elementami samoobrony i jest skierowany do Kobiet. W trakcie zajęć Nasze Panie zapoznają się z:

  • Ćwiczeniami z rekreacji ruchowej (rytmiki, tańca) – podnoszącymi kondycję, wydolność i wytrzymałość,
  • Ćwiczeniami z zakresu sportów siłowych – podnoszącymi siłę, poprawiają równowagę, pomagają niwelować wady postawy, poprawiają budowę ciała. No i nie zapominajmy o efekcie ubocznym – zgubienie zbędnych kilogramów.
  • W trakcie zajęć uczestniczki podnoszą swoją wytrzymałość i sprawność fizyczną zapoznając się z elementami CrossFit – programu treningowego siłowego i kondycyjnego, który opiera się na wzroście dziesięciu najważniejszych zdolności siłowych uznanych przez specjalistów. Podczas ćwiczeń rozwija się siłę i mięśni oraz przygotować Panie do startu w tak popularnych teraz ekstremalnych biegach  np. Runmageddon
  • Panie zapoznają się także z technikami stosowanymi w realnej samoobronie,

Zajęcia rozpoczynają się w każdy wtorek godz. 19.30 (siłownia), czwartek w godz. 19.30 (sala JUDO)

Zajęcia prowadzi instruktor Marek Kropiwnicki

Więcej o ASWC dowiecie się z Naszego Fanpage na Facebooku