„Servo Per Amikeco” (służyć poprzez przyjaźń).
Header

Witamy Serdecznie

Styczeń 1st, 2012 | Napisane przez admin w IPA J-bie | Śląska Grupa - (Komentowanie nie jest możliwe)

LogoIPAJesteś na stronie IPA Region Jastrzębie-Zdrój. Nasze Stowarzyszenie jest jednym z regionalnych oddziałów IPA Polska. IPA to największe międzynarodowe stowarzyszenie na świecie z ilością 322098 członków zrzeszonych w 60 krajach. Jest stowarzyszeniem niezawisłym łączącym wszystkie policyjne służby, bez różnicy stopnia, wykształcenia, płci, rasy, barwy skóry, mowy i religii. Jest stowarzyszeniem neutralnym politycznie, gospodarczo, związkowo i religijnie.

(więcej…)

Bonjour Les Menuires!

Styczeń 29th, 2024 | Napisane przez Admin w Aktualności | IPA J-bie - (Komentowanie nie jest możliwe)

00010 lat minęło jak jeden dzień! Od 2014 roku region IPA Jastrzębie przemierza na nartach alpejskie stoki! Tak było i tym razem, 10 rocznicę SKI IPA JASTRZĘBIE uczciliśmy lampką szampana w Szwajcarii w drodze do francuskich Trzech Dolin, a dokładniej do miejscowości Les Manuires. To tam tym razem zaznawaliśmy białego szaleństwa. Dni upływały pod znakiem szusów, eksplorowania nowopoznanych tras i odpoczynku w hotelowej strefie spa&wellness. Był to, oprócz białego szaleństwa, również czas delektowania się francuskimi serami, winem i bagietką, spotkań towarzyskich, integracji i spacerów po niewielkim miasteczku. I tak minął nam ten błogi tydzień. Choć pogoda była trochę nadąsana, nikt nie dawał jej za wygraną! Dziękujemy za ten i wszystkie poprzednie narciarskie wyjazdy, dziękujemy za te wspólne 10 lat i czekamy na więcej! Do zobaczenia!
.                                                  Karolina Sierszulska

OPP 1,5 % Nikodem

Styczeń 27th, 2024 | Napisane przez Admin w Aktualności | IPA J-bie - (Komentowanie nie jest możliwe)

OPP Nikodem

Szczęśliwego Nowego 2024 Roku

Grudzień 31st, 2023 | Napisane przez Admin w Aktualności | IPA J-bie - (Komentowanie nie jest możliwe)

Happy New Year 2024

Wszystkiego Dobrego

Grudzień 21st, 2023 | Napisane przez Admin w Aktualności | IPA J-bie - (Komentowanie nie jest możliwe)

Kartka Swiateczna IPA

Dostępne już po Nowym Roku

Listopad 22nd, 2023 | Napisane przez Admin w Aktualności | IPA J-bie | IPA Polska | Śląska Grupa - (Komentowanie nie jest możliwe)

25 Lat IPA Śląsk

Relacja z pobytu w SPA SILESIA Krynica-Zdrój

Październik 24th, 2023 | Napisane przez Admin w Aktualności | IPA J-bie - (Komentowanie nie jest możliwe)

000W dniach 01.10-08.10.2023r. W dniach 01.10-08.10.2023r Region IPA Jastrzębie Zdrój w 50-osobowej grupie członków, sympatyków oraz osób zaprzyjaźnionych wyruszył autokarem do Krynicy-Zdrój, do Hotelu SPA SILESIA. Po przyjeździe część z nas zwiedzała miasto i spacerując deptakiem, mieliśmy okazję podziwiać najsłynniejsze krynickie obiekty: Stary Dom Zdrojowy, Stare Łazienki Mineralne, Stare Łazienki Borowinowe, a także nowoczesną Pijalnię Wód Mineralnych. Naszą uwagę przyciągały także liczne wille i fontanny. Od poniedziałku do czwartku korzystaliśmy z różnego rodzaju zabiegów leczniczych, upiększających oraz podnoszących naszą sprawność fizyczną. Do dyspozycji był basen oraz sauna. Osoby spragnione rozrywki mogły dwa razy w czasie pobytu skorzystać z wieczorku tanecznego z muzyką na żywo. Popołudniami czas wolny, każdy spędzał go jak chciał, korzystając z wielu atrakcji tj: zwiedzaniem Góry Parkowej, liczącej 741 m n.p.m., zdobywaniem szczytu Jaworzyny Krynickiej, wznoszącej się na wysokość 1114 m n.p.m. Wielu z nas odwiedziło Muszynę, a tam: Park Zdrojowy, Ogrody Sensoryczne oraz stary zamek. Ponadto zapaleńcy korzystali z górskich spacerów, zbierając grzyby gdzie królowały przede wszystkim rydze i podgrzybki. W piątek wyjazd na źródła termalne do SPA Miskolctapolca na Węgrzech. SPA tworzy kompleks jaskiń i labiryntów, które wypełnia woda termalna o temperaturze ponad 30 stopni Celcjusza. Korzystaliśmy z prozdrowotnych właściwości tutejszych wód.

(więcej…)

Pocztówka ze słonecznego Cypru

Lipiec 26th, 2023 | Napisane przez Admin w Aktualności | IPA J-bie | Śląska Grupa - (Komentowanie nie jest możliwe)

001Długo wyczekiwane wakacje na Cyprze Północnym, które musiały poczekać na nas od 2020 roku z powodu pandemii Covid-19, w końcu doszły do skutku. 7 lipca grupa 27 członków i sympatyków wyruszyła na Cypr. Na miejscu przywitał nas piękny i przestronny kurort Salamis Bay Conti oraz wysoka temperatura. Wypoczynkowy pobyt, słodkie, słoneczne leżakowanie oraz kąpiele morskie umilały każdy dzień na wyspie. Nie zabrakło także aktywnego spędzenia czasu. Całą grupa udaliśmy się do stolicy Nikozji z przystankiem na złotnicze pamiątki oraz podziwianie meczetu. Zwiedzając Nikozję z przewodnikiem, dowiedzieliśmy się, że jest to jedyna stolica na świecie podzielona na dwie części, turecką i grecką.

(więcej…)